Patrneři

Tj Sokol Dobroslavice > Patrneři

Patrneři

BUDDYBOARD

Společnost schopná vytvořit webové stránky všeho typu. V BuddyBoard umí jednostránkové, prezentační, firemní i katalogové weby. Na jejich náročnosti nezáleží, protože při tvorbě pracují s mnoha moderními technologiemi. Jsou otevřeni všem požadavkům a díky osobnímu přístupu dotáhnou váš web k dokonalosti.

DEKONTA, a.s

DEKONTA poskytuje svým klientům (finančním institucím, vládám,obcím i soukromým investorům) komplexní balíček environmentálních služeb. Dlouhodobé praktické zkušenosti v této oblasti a provádění tisíců projektů dává společnosti DEKONTA schopnosti a zkušenosti poskytovat klientům kompletní podporu  při nalézání nejvhodnějších řešení problémů souvisejících s životním prostředím,včetně vypracování vysoce technicky a environmentálně šetrného projektu a jeho úspěšné implementace .

Joma

Joma je španělská průmyslová společnost, která sa specializuje na výrobu sportovních oděvů a obuvi. Centrála společnosti sa nachází v mestě Portillo de Toledo, nedaleko administrativního centra provincie Toledo.

SERVIS VTPE

Firma VTPE Servis s.r.o. se zabývá všemi službami a údržbou zajišťující bezproblémový chod bytových fondů družstev,společenství vlastníků jednotek nebo firem. Klade velký důraz na to oslovovat a zajišťovat svými službami i jednotlivce nebo dané menší subjekty a firmy, které se na ní v poslední době stále častěji obracejí.

OSPOL TECH s.r.o.

Společnost nabízí komplexní služby v oblasti stlačeného vzduchu,náhradních zdrojů elektrické energie, pronájmu elektrocentrál a kompresprů, zakázkové kusové a seriové výroby přesných soustružených a frézových dílů.

BENNCAR - autovrakoviště Hlučín

Firma se specializue na nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů, především na vozy ŠKODA. Poskytuje také široký sortiment náhradních dílů značky VW, AUDI a SEAT. Firma od roku 2009 ekologicky likviduje jakékoliv automobily osobní i dodávkové kategorie M1,N1.